B2B / B2G / B2C / Trade Fairs / Missions

B2B / B2G

Prowadzimy działania Business to Business i Business to Government różnymi kanałami. Mamy na względzie odmienność relacji w tym segmencie, które mogą zachodzić między firmą a innymi przedsiębiorstwami, dostawcami, dystrybutorami, partnerami biznesowymi – i tak jak np. w Chinach z przedstawicielami administracji państwowej. Wprowadzamy rozwiązania poprzez przygotowanie stosownych działań marketingowych, poszukiwanie nowych rynków – wertykalnych i horyzontalnych. Uzależniamy sposób dotarcia od aktualnych celów biznesu oraz roli. Szczegółowo dobieramy kanały dotarcia w imię zasady: im bardziej precyzyjny dobór, tym lepsze rezultaty.

B2C

Wkraczamy do segmentu Business to Consumer z przemyślaną strategią działania. Przyglądamy się charakterystyce relacji, które dotyczą firmy i klienta końcowego. Jesteśmy nastawieni na zaangażowanie Klienta w działania przedsiębiorstwa oraz historię i aktualne wydarzenia marki. Podejmujemy kroki w kierunku osiągnięcia faktycznych korzyści w postaci zakupu produktu bądź usługi przez Klienta. Wykorzystujemy przywilej, jakim w tym modelu jest inicjowanie zdarzeń przez firmę. Chętnie sięgamy po rozwiązania interaktywne, mobilne, zapewniające wyjątkową komunikację. Wspieramy się na już dostępnych technologiach i rozwiązaniach elektronicznych, które dostosowujemy do potrzeb firmy oraz oczekiwań konsumentów. Jako doświadczona agencja marketingowa opracowujemy metody praktycznie wspierające segment relacji między Klientami a firmami.

TARGI

Wspieramy naszych Klientów w odpowiednim przygotowaniu do targów krajowych i międzynarodowych. Takie wydarzenia są doskonałą okazją do bezpośredniej rozmowy z obecnymi oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz kontrahentami. Pozwalają zebrać opinie i zbadać rynek. Umożliwiają budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Networking czy rozmowy kuluarowe pomagają zdobyć nowych partnerów. Odpowiednio przygotowujemy do zaprezentowania na ważnych w branży wydarzeniach krajowych i międzynarodowych. Pomagamy w ustaleniu budżetu, wyborze osób i ich przeszkoleniu, obecności na targach, a także w organizacji transportu i zakwaterowania zespołu reprezentującego firmę na wydarzeniu. Podpowiadamy, w jakich targach warto brać udział. Projektujemy i realizujemy stoiska z uwzględnieniem optymalnego rozkładu i efektownego wyglądu. Całościowo odpowiadamy za takie etapy jak: design, produkcja i obsługa stoisk targowych. Przygotowujemy ponadto materiały informacyjne i gadżety.

MISJE GOSPODARCZE

To, co nas wyróżnia, to kompleksowa obsługa misji gospodarczych. Opracowujemy nietuzinkowe rozwiązania dla rozwoju biznesu. Przygotowujemy misje gospodarcze, które pozwalają na pozyskiwanie nowych kontrahentów. Tworzymy spójny plan działania, uwzględniający wyjazd większej grupy pracowników z uwzględnieniem spotkań biznesowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązanie – od opracowania profilu partnera biznesowego poprzez stworzenie dedykowanej bazy danych, przygotowanie oferty w języku obcym i rozesłanie jej do potencjalnych kontrahentów, aż po umówienie spotkania i wyjazd na misję. Opracowujemy misje indywidualne oraz zorganizowane, dostosowane do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa. Profesjonalne podejście naszej agencji marketingowej pozwala na osiągnięcie korzyści w postaci zdobycia nowych rynków, wypromowania marki w innym regionie lub kraju, przedstawienie w korzystnym świetle polskiej gospodarki.