Social Media / Blogging / Digital

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Coraz więcej ludzi korzysta z mediów społecznościowych. My chcemy ten potencjał wykorzystać i dlatego proponujemy Klientom wejście do świata social media. Zorganizujemy efektywne kampanie w mediach społecznościowych w takich serwisach jak: Facebook, YouTube, Twitter, Instagram, Snapchat. Dopasujemy odpowiednie narzędzia do specyfiki i właściwości firmy. Zarekomendujemy promowanie strony, promowanie postów, zdjęć lub materiałów wideo. Przeprowadzimy krok po kroku kompleksową kampanię reklamową wykorzystującą na przykład aplikacje i mocno angażującą fanów. Celem działań w social media jest zwiększenie zasięgu firmy, marki lub produktu, a co za tym idzie – świadome budowanie wizerunku w tych kanałach, gdzie aktywnie spędza czas coraz więcej naszych rodaków.

BLOGOSFERA

W zależności od przygotowanej i opracowanej dla danego Klienta strategii komunikacji współpracować z nami mogą najpopularniejsi blogerzy, blogerki, youtuberzy i youtuberki. Każdą akcję planujemy i wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy zarówno znanych i cenionych blogerów, jak interesujące osoby, które wkrótce zaczną wyznaczać trendy w Internecie (tzw. trendsetter). Wśród proponowanych działań wykorzystujących lokowanie produktu mogą znaleźć się: film na YouTube, post na Facebooku, ale nadal najpopularniejszą formą jest notka na blogu. Autorzy blogów chętnie dzielą się swoją wirtualną przestrzenią, oferując kampanie banerowe.

Działania reklamowe w blogosferze wykraczają jednak poza działania wyłącznie w Internecie. Bloger może uświetnić swoją osobą event firmy, a nawet stworzyć z firmą autorski projekt. Stać się jej ambasadorem i obrońcą. Prowadzenie bloga stało się dla wielu prawdziwą pasją, której oddają całe swoje serce, tworząc wysokiej jakości content, wypracowując zasięg i odsłony, ale pozostając wiarygodnymi w oczach odbiorców. Tacy też jesteśmy jako agencja reklamowa dla swoich Klientów.

Digital

Wierzymy, że każdy może wejść do cyfrowego świata – wystarczy zgłosić się do nas, ponieważ mamy klucz w postaci digitalowego know-how. Swobodnie kreujemy unikatowe projekty osadzone w przestrzeni Internetu. Na każdym etapie uważnie słuchamy obserwacji i spostrzeżeń Klienta – wierząc, że tylko taka współpraca oparta na relacjach partnerskich przyniesie obu stronom wymierne korzyści. Wiemy, jak dostosować rozwiązania komunikacyjne do określonej grupy docelowej. Organizowane przez nas kampanie digitalowe osiągają zamierzone efekty.

Ciągle się uczymy, ponieważ wychodzimy z założenia, że kto nie pogłębia swojej digitalowej wiedzy, pozostaje w tyle za innymi. Korzystamy z takich rozwiązań jak linki sponsorowane, kampanie Google AdWords, mailingi czy newslettery. Stworzymy efektywne aplikacje mobilne, zaprojektujemy i wyprodukujemy banery internetowe. Zaprojektujemy responsywne strony internetowe, które wyświetlają się dobrze na każdym urządzeniu – nieważne czy to duży komputer stacjonarny, poręczny laptop, kieszonkowy tablet czy nowoczesny smartfon.